Dosya Digital Signage 17 OCAK 2016 / 12:56

Modern iletişimin anahtarı: Digital Signage

Şirketler ve kurumlar için müşteri ilişkileri hiç olmadığı kadar önem kazandı. Yoğun rekabet ortamının yaşandığı iş dünyasında markalar, müşterilerine ve hedef kitlelerine ulaşmak için bütçelerinin önemli bir kısmını ayırıyorlar.
Bu noktada öne çıkan “Digital Signage” çözümleri şirketler, kurumlar ve markalar için biçilmiş kaftan olmaya başladı. Digital Signage çözümleri ile müşterilerine ve hedef kitlelerine mevcut kampanyalarını, ürün gamlarını ve yaşanan anlık değişimleri oldukça hızlı bir şekilde iletebilen markalar, şirketler ve kurumlar bu sayede müşterileri ile olan iletişimlerini “modern” bir temelin üzerine oturtmaya başladılar.
Müşterilerine ve hedef kitlelerine zengin bir içerik ile ulaştırmak istedikleri mesajları ve reklamları ileten markalar, şirketler ve kurumlar bunun yanı sıra operasyonel maliyet gibi külfetlerden de kurtularak önemli ölçüde tasarruf sağlayabiliyorlar. 
ETİKETLER : 1055 Digital Signage

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN