Sektörel 09 HAZİRAN 2014 / 11:24

Ofislere yeni bulut

Etiya KOBİ'ler için yeni bulut tabanlı bir yönetim ürünü geliştirdi.

Bulut bilişim teknolojilerinin yaygınlaştığı ve iş dünyasına hızla entegre olmaya başladığı günümüzde KOBİ’leri de bu teknolojiyi kullanır hale getirmek adına yeni bir uygulama hayata geçirdi. Türk kurumsal yazılım şirketi Etiya KOBİ’ler için uygun maliyetli yeni bir ürün olan Ofisim.com'u geliştirdi. 

Ekip çalışmasına dayalı üreten ve çalışanların, projelerine ve müşterilerine yönelik her türlü bilginin tek bir yerden güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlayan bulut bilişim servisi ‘Ofisim.com’ ilk yatırım maliyetlerinizi de minimize ediyor. Bulut bilişimle çalışanlar cep telefonları dahil tüm akıllı mobil cihazlardan internetle rün; raporların anında güncellenebilmesini, iletişim trafiğinin azalmasını, kolay bir şekilde paylaşılan dokümanlarınızı düşük maliyetle yönetebiliyor.

Ofisim.com, kullanıcı dostu ve sade tasarımı ve kolay işlem menüsüyle  dikkat çekiyor. Ofisim.com ile 60 saniyede hesap açmak mümkün. 5 dakikada proje ve görev tanımlaması yapabiliyor ve gerçek zamanlı ‘çevrimiçi’ takip yapılabiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN