Sektörel 18 NİSAN 2017 / 14:36

TBD İSTANBUL ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUBU DAVETİ

TBD üyelerini çalışma gruplarında aktif görev almaya ve beraber çalışmaya davet ediyor.

TBD İSTANBUL ŞUBESİ ÇALIŞMA GRUBU DAVETİ

Türkiye Bilişim Derneğinin vizyonu ve misyonu çerçevesinde Bilişime katkı vermek, Bilişim alanında araştırma, innovasyon ve uygulama çalışmalarına güç katmak ve yetişmekte olan bilişimcilere, girişimcilere, uygulayıcılara yol göstermek, beraber çalışma ortamları sağlamak amacı ile Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi olarak çalışma grupları oluşturduk. Siz değerli üyelerimizi bu çalışma gruplarımızda aktif görev almaya ve beraber çalışmaya davet ediyoruz.

 Kobilişim Çalışma Gurubu
 TBD Genç Çalışma Gurubu
 Eğitim Çalışma Gurubu
 Kongre, Etkinlik Organizasyon Komiteleri Çalışma Grubu
 Hukuk ve Bilişim Çalışma Grubu
 Kadın ve Bilişim Çalışma Gurubu
 Ar-Ge ve Projeleri Çalışma Gurubu
 Basın ve Yayımcılık Çalışma Gurubu
 Üye İlişkileri Geliştirme Çalışma Gurubu
 Sosyal Etkinlikler Çalışma Gurubu

Türkiye Bilişim Derneği kurucuları, üyeleri ve gönüllüleri ile birlikte bilişim sektörünün başlangıcından beri üstlendiği liderlik, öncülük, danışmanlık, farkındalık yaratma ve eğitim görevlerini günümüzde de sürdürerek, özel ve kamu kuruluşları ile akademik dünyanın işbirliğini sağlamak, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemizi çağdaş, güvenilir bir geleceğe ulaştırmak misyonu ile çalışmaktadır. Bu görev doğrultusunda bir yandan siz değerli üye ve meslektaşlarımızın gelişmesine, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmak; diğer yandan ülke kalkınmasının bilgiye dayalı, verimli bir ekonomiye; toplum yapısının ise kişi ve kuruluşların verimli ve uyumlu çalıştığı bir bilişim toplumuna dönüşmesine katkı sağlamak birincil amacımız. Bu amaç doğrultusunda çalışma gruplarımız bizler için çok önemli, değerli katkılarınızı ve desteklerinizi bekler sizlerle beraber yeni, yenilikçi projelere imzalar atmak isteriz.

Lütfen katkı vermek istediğiniz çalışma grup yada gruplarımız için aşağıdaki linkten kayıt formu doldurunuz.

http://www.tbd.org.tr/tbd-istanbul-subesi-calisma-gruplari…/

Saygılarımızla,

TBD İSTANBUL ŞUBESİ
YÖNETİM KURULU

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN