Ürün Teknoloji 11 AĞUSTOS 2017 / 15:10

ES94x6 MFP Serisi güç katıyor

ES94X6 MFP serisi fotokopi tabanlı A3, renkli, akıllı çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP), OKI Avrupa’nın portföyünün de son ürünü. Kapsamlı kağıt girdi esnekliğine ve yüksek kapasiteli sonlandırıcı özelliklerine sahip, hızlı ve güçlü MFP’ler, günlük iş akışlarının bir parçası olarak rapor, tanıtım belgesi ve broşürler üreten çalışma grupları ve departmanlar için uygun. Çok fonksiyonlu yazıcılar kaydırma, iki parmak sıkıştırarak ve açarak yakınlaştırma veya uzaklaştırma, sürükle bırak gibi fonksiyonlara sahip 9 inç tablet tipi dokunmatik ekran gibi birçok son model özelliğe sahip. Kullanıcılar da bu ekranı şirket logoları da dahil olmak üzere, tercih ettikleri simgelerini ekleyerek, istekleri doğrultusunda özelleştirebilir.
Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olan OKI markasının yeni ES94X6 MFP yazıcısı iki modelden oluşuyor: ES9466 MFP (35ppm) ve ES9476 (50ppm). İki model de toplam sahip olma maliyetini düşürmek amacıyla uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış sarf malzemeleriyle yüksek hacimli çalışmaya uyumlu. Güçlü, dayanıklı ve ağır hizmete uygun tasarımlarına rağmen, benzer MFP’lerle karşılaştırıldığında kapladıkları alan ise küçük, cihazlar da hafif. 
 
ETİKETLER : OKI 1134 ES94X6 MFP serisi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN