Ürün Teknoloji 16 TEMMUZ 2017 / 15:38

Ödeal POS, yeni nesil yazar kasalara bağlanıyor

Akıllı telefonlar aracılığı ile banka ve kredi kartlarından ödeme almayı sağlayan Ödeal, Profilo Ödeme Sistemleri’yle birlikte yine bir ilke daha imza atıyor. Ödeal’ın yeni ürünü Ödeal POS, yeni nesil masaüstü yazar kasalara bağlanabilirken, anlaşmalı bankalar için tek POS üzerinden taksit imkanının yanında, tüm bankalar için tek komisyon oranı gibi avantajlar da sunuyor. Profilo Ödeme Sistemleri ile birlikte yürütülen proje ile Ödeal, geliştirdiği yeni ürünü ile masaüstü yazar kasalara bağlanma özelliğine sahip ilk POS Cihazı olma özelliğine sahip. Ödeal POS ürünü şu an için Profilo YK-8200, YK PS-300, Telestar TLS-8100 ve Farex FR-8300 cihazları ile kullanılabiliyor. Ödeal Kurucu Ortağı Fevzi Güngör, şu bilgileri verdi:
“Ödeal POS, ilk olarak belirli yazar kasalarla kullanılıyor olsa da, yakın zamanda diğer yazar kasalarla da kullanılması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu ürünün diğer cihazlarda kullanılan sistemlere göre farklı avantajları var. Örneğin; Ödeal POS ile anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları için tek cihaz üzerinden taksit işlemi yapılabilirken, her banka için farklı komisyon oranları ödemenize gerek kalmıyor. Yapılan anlaşmalar dahilinde şu an World, Maximum ve Paraf markalı kredi kartları ile taksitli işlem yapılabiliyor. Ödeal POS için verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdü de bulunmuyor.”  
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN