Bilişim Dünyası 11 AĞUSTOS 2017 / 15:19

Exclusive Networks, sosyal sorumluluk projelerini artırıyor

Exclusive Networks Türkiye, BThaber, Fortinet ve Penta işbirliği ile bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Aksaray’daki bir ilkokula götürülen yardım ile sosyal sorumluluk alanında örnek teşkil eden proje ile yaklaşık 200 çocuğa ulaşıldı. Sosyal sorumluluk projesine dair düşüncelerini paylaşan Exclusive Networks Türkiye Genel Müdürü İbrahim Arslan, Exclusive Networks Türkiye olarak sosyal sorumluluk alanında dünden bugüne etkin çalıştıklarını ve birçok çalışma ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olmayı görev edindiklerini belirtti. Bu alanda yaratıcı fikirlerle sosyal sorumluluk projelerini daha dikkat çekici hale getirebileceklerini ekleyen Arslan, sosyal yardımların her daim insana farklı duygular yaşattığının altını çizdi.
“Bu alanda dikkat çeken adımlarımızdan bir tanesi de bağış amaçlı Şile’ye gerçekleştirdiğimiz yürüyüş idi. Bu sayede toplanan parayı LÖSEV’e bağışlayarak sosyal sorumluluk projelerinden birine imza attık. Bu kapsamda katıldığımız koşular maratonlar vb. etkinliklerle farkındalık yaratmak istiyoruz” diyen İbrahim Arslan, bir okula yardım götürme fikrinin uzun zamandır akıllarında olduğunu, bu organizasyonla birlikte hedefledikleri sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmekten duydukları memnuniyetin altını çizdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN