Bilişim Dünyası 19 OCAK 2017 / 16:01

Sistem 9 ile "Digital Signage" çözümleri

Sistem 9'un 14 ayrı ülkede sunmuş olduğu "Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları" çözümü hakkında Suzi Baharti, alışveriş merkezlerinden otobüs duraklarına, mağazalardan restoranlara kadar pek çok alanda Digital Signage çözümlerinin var olduğunu belirtti.

Perakende sektöründe rekabet ortamının yükseldiği bir ortamdan geçiyoruz. Bu ortam doğal olarak herkesi yeni arayışlara yöneltiyor. Yeni arayışlara yönelenler en çok maliyetleri azaltıp, müşteriyi mağazanın içine çekecek konulara odaklanıyor.

Dünyada  “Digital Signage” olarak bilinen hizmeti Türkiye’nin yanı sıra 14 ülke de 26 bini aşkın ekranla “Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları” adıyla yaygınlaştıran Sistem 9 yönetimi, perakende sektöre yönelik bir çalışma yaptı. Bu çalışmanın detayları ise Sistem 9 Genel Müdür Yardımcısı Suzi Baharti ile enine boyuna konuştuk.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN