Trend Micro’da bölge ataması
Tarafından 3 Ocak 2010
0
443 Görüntülemeler
![Trend Micro’da bölge ataması](https://www.bthaber.com/SFolder/Haber/350_R1_B2.jpg)
![Trend Micro’da bölge ataması](https://www.bthaber.com/SFolder/Haber/350_R1_B2.jpg)
Trend Micro Akdeniz Bölgesi Özel Sektörden Sorumlu Kurumsal Satış Müdürlüğü’ne Özge Gül Layık atandı. Kariyerine Prolink’te Trend Micro ürünleri kapsamında sistem mühendisi olarak başlayan Layık, bu şirkette 4 yıl çalıştı. Koç.net’te de 1 yıl görev alan, daha sonra ise yeni iş hedeflerinden sorumlu kanal müdürü olarak Websense Türkiye’ye geçen Layık, 1 Haziran 2009 tarihinde Trend Micro’ya kanal müdürü olarak katıldı. Layık yeni görevinden önce kurumsal satış müdürlüğü görevini yürütüyordu.